Drodzy darczyńcy i przyjaciele Stowarzyszenia Smoleńskiego

Jest taki czas w roku gdy, jak w żaden inny, zatrzymujemy się na chwilę aby w gronie rodzinnym, gronie przyjaciół i znajomych złożyć sobie życzenia. Tym szczególnym czasem jest Boże Narodzenie.
Zechciał Pan Jezus Chrystus z miłości do nas zostać małym, bezbronnym Dzieckiem. Niech miłość pałająca w Jego Sercu rozproszy Wasze lęki i obawy, uśmierzy swary i kłótnie, przyniesie wiarę i nadzieję na przyszłość.

Niech Was Dzieciątko Jezus błogosławi i strzeże, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Was swoje oblicze i niech Was obdarzy pokojem.

Niech te Święta będą dla Was prawdziwie błogosławione, zacieśniające więzi z Panem Bogiem, przynoszące pokój i dobro w relacjach międzyludzkich a przede wszystkim podnoszące dusze Wasze od tego co ziemskie ku temu co niebiańskie,

życzą członkowie Stowarzyszenia Smoleńskiego