Szanowni Państwo

Zgodnie z zapowiedzią podaną w poprzednim wpisie przedstawiamy średnie miesięczne koszty utrzymania naszej Organizacji

Czynsz : 1687 zł
Energia elektryczna: od 250 zł w wzwyż
Usuwanie odpadów: 41 zł
Woda i ścieki: ok 16 zł
Gaz: w miesiącach letnich to opłata stała 50 zł,w sezonie grzewczym min. 200 zł
Usługi biura rachunkowego: 650 zł
Podane kwoty są cenami uśrednionymi, (poza czynszem i opłatą za usługi biura rachunkowego gdzie opłata jest stała)
Ponadto, od czasu do czasu, dochodzą koszty porad prawnych co stanowi dodatkowy wydatek.. .

Ponownie dziękujemy Wam drodzy nasi Darczyńcy za Waszą hojność i dobroć, gdyż dzięki Waszemu wsparciu możemy istnieć i pracować na rzecz naszej Ojczyzny.

W tym czasie post pandemicznym obserwujemy znaczny wzrost kosztów utrzymania i jednocześnie pauperyzacje społeczeństwa. Tym bardziej jesteśmy Wam wdzięczni za wsparcie finansowe i mamy nadzieję, że ta pomoc nie ustanie a nawet wzrośnie.

Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam wszelką dobroć, obdarzy zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem.

Członkowie Stowarzyszenia