Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie rozszerzyło swoje wewnętrzne działanie o dodatkowe spotkania Zarządu na których podejmowane będą niektóre decyzje. Jest to spowodowane tym, że na spotkanie członkowie Stowarzyszenia muszą przyjeżdżać zawsze z terenu całej Polski ze względu na braki tutaj przede wszystkim jeśli chodzi o Rzeszów i Kraków. Czas nas goni, a to przyspieszy potrzebne działania.

Tym, którzy uznają działanie z Nieba, dotyczących bezpośrednich pouczeń Stowarzyszenia Smoleńskiego, pragniemy z radością przekazać, że Pan Jezus kolejny raz w ciągu kilku miesięcy nakazał wesprzeć Stowarzyszenie „stronie mistycznej” konkretną kwotą pieniędzy a także przekazał wizję dotyczącą wydarzeń 10.04.2010. Wizja ta będzie analizowana i weryfikowana przez Centrum Smoleńskie gdy powstanie. Widać z tego jak ważne jest dla Pana Jezusa Centrum Smoleńskie.