W tym roku mija 12 lat od wielkiej tragedii, która dotknęła nasz naród.

Straciliśmy Prezydenta Polski, Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką Marią,

zginęła cała elita rządząca tj. wicemarszałkowie Sejmu i Senatu,

posłowie i senatorowie, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP,

księża i kapelani wojskowi, pracownicy Kancelarii Prezydenta,

łącznie z ochroną BOR, szefowie instytucji państwowych,

przedstawiciele Rodzin Katyńskich, oraz osoby towarzyszące i załoga samolotu.

Jak wiemy tragedia ta nie została wyjaśniona przez wybrane władze. Owszem, temat smoleński co jakiś czas jest przywoływany, jak np. ostatnio na polskim Zgromadzeniu Narodowym, prezydent sąsiadującego z nami kraju wywołał temat smoleński, zawężając sprawców tragedii tylko do Rosji. Taka wypowiedź naraża Polskę i może być wystarczającym pretekstem do zaatakowania nas przez Rosję. Takich prowokacji robionych na konflikt Polski z Rosją jest więcej.

Czas obecny jest czasem przygotowywania na ciężką próbę i zbrojenia się modlitwą.

Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za wsparcie materialne naszego Stowarzyszenia, dziękujemy za każdą modlitwę. Z serca Bóg zapłać.

Członkowie Stowarzyszenia zamówili Mszę świętą w intencji ofiar tragedii smoleńskiej oraz za dobroczyńców Stowarzyszenia Smoleńskiego.

Msza święta będzie odprawiona 10 kwietnia o godz 7:30 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu.

KRÓLOWO POLSKI UDZIEL POKOJU DNIOM NASZYM.

Link msza on-line: