Do naszego biura dostarczono 100 sztuk koszulek „intronizacyjnych” z wizerunkiem Pana Jezusa Chrystusa – Króla Polski. Koszulki te a także pomoc finansowa (kwota 5000 zł.) pochodziły od Grzegorza Wróblewskiego (Grzegorz z Leszna), który jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym mistykiem katolickim w Polsce. Dzięki przekazywanym przez Niego Orędziom z Nieba arcybiskup Dzięga, metropolita szczecińsko – kamieński, dokonał pierwszej w historii Polski koronacji Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski, między innymi poprzez ukoronowanie figury Pana Jezusa koroną i włożenie berła.

Przypominamy, że strona ta jest dla wszystkich Polaków, patriotów polskich, którzy są zainteresowani wyjaśnieniem tragedii nazywanej potocznie „katastrofą smoleńską”, także tych, którzy nie czytają przekazów z Nieba i ich nie znają; natomiast Stowarzyszenie, zgodnie ze statutem zarejestrowanym w sądzie, jest tylko dla praktykujących katolików (jeżeli chodzi o członkostwo), również bez wymagań co do uznawania Orędzi prywatnych. Nie jest jednak dopuszczalne lekceważenie ich, zwłaszcza, że Orędzia te są zgodne z Tradycyjną nauką Kościoła i Pismem Świętym.

Sprawa Intronizacji ma więc wielkie znaczenie dla wyjaśnienia tzw. katastrofy smoleńskiej.

Serdecznie dziękujemy za to wsparcie.

Jeden komentarz