Szanowni Państwo

Jak już informowaliśmy, w poprzednich wpisach, sytuacja finansowa naszej organizacji stale się pogarsza. Przyczyną istniejącego stanu rzeczy jest wzrost kosztów utrzymania przy jednoczesnym spadku wpływów. Stałe wydatki średnio miesięczne naszej organizacji przekroczyły 4000 złoty. Ponadto nie ma nowych osób, które zechciałyby przyłączyć się do nas i podjąć działania. Wobec powyższego zdecydowaliśmy się na zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania aby omówić zaistniałe problemy i podjąć ewentualne kroki zaradcze. Zebranie planujemy zorganizować w pierwszej połowie listopada bieżącego roku. Dziękując za dotychczasowe wsparcie, zarówno finansowe jak i duchowe, zwracamy się do Was, drodzy Sympatycy i Darczyńcy Stowarzyszenia Smoleńskiego o modlitwę w tej intencji aby zamiary, które podejmiemy były zgodne z Wolą bożą.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Smoleńskiego

Laudetur Jesus Christus Deo Rex Poloniae