Szanowni Państwo

Na początku czerwca bieżącego roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Smoleńskiego. Komisja Rewizyjna zatwierdziła na nim sprawozdanie finansowe na podstawie sporządzonych dokumentów księgowych. Omówiono  tez pogarszającą się sytuacje finansową Stowarzyszenia. Zaobserwowaliśmy wzrost kosztów utrzymania przy jednoczesnym spadku wpływów. Wobec powyższego zaproponowano zrezygnowanie z dotychczasowego lokalu i przeniesienie siedziby w inne miejsce.

W związku z zaistniałą sytuacją, dziękując za dotychczasowe wsparcie, zwracamy się do Was, drodzy Sympatycy i Darczyńcy Stowarzyszenia Smoleńskiego o pomoc finansową, abyśmy mogli stawić czoła sytuacji w jakiej znalazło się Stowarzyszenie. Ufamy, że Dobry Bóg przeprowadzi nas przez ten trudny okres, gdyż pamiętamy, że życzeniem naszego Pana było, aby Stowarzyszenie Smoleńskie zaistniało. Spełniliśmy Jego prośbę. Rodziło się to w wielkich bólach, dlatego bardzo prosimy Was, drodzy Dobrodzieje Stowarzyszenia Smoleńskiego o dodatkowe wsparcie.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Smoleńskiego

Laudetur Jesus Christus Deo Rex Poloniae